**************

Paintball

:D ale było fajnie dziś. Strzelaliśmy sprzętem do paintballa w butelki po winie, puszki, itd. Dobra zabawa nie ma co !!! Nie byłam taka zła nawet. Śmiem skromnie powiedzieć, że byłam na równi z najlepszymi tj. chłopcami wieku 12 do 15lat, którzy trochę częściej mieli do czynienia ze strzelaniem oczywiście dla zabawy :) hihi. Najfajnieszjszy moment gdy trafiłam w pudełko po delmie( na niej stała butelka po winie) i zamiast spaść to ta butelka bezczelnie pozostała na swoim miejscu. Delma uciekła :) tyle na dziś.

P.s.: wczoraj byliśmy w aquaparku w Tarn.Górach. Po basenie strasznie oczy i szyja bolała a głowa pękała póki nie zasnęłam już w nocy. Nie ma co. Zastanawiam się, ale chyba ich zaskarżę kiedyś za to że trują ludzi.

luty 18th, 2007 at 00:08


2 Responses to “Paintball”

  1. Ludwik C. Siadlak Says:

    Tez się zastanawiłem czy nie jechac w weekend, ale gimnazja i licea mają teraz ferie to chyba jest tam zatrzęsienie ludziuff, prawda?

    p.s.
    w czwie ten pejntbol?

  2. agnieszka Says:

    Tak w Cz-wie, ale to nie był taki prawdziwy paintball. Strzelaliśmy z miejsca do butelek. “Karabinów” użyczył księżom z parafii jakiś znajomy, który mieszka pod Cęstochową. Kiedyś słyszałam że to on ma gdzieś jakiś teren i tam można grać, jednak są to niepewne informacje. Dopytam jak będę miała okazję, bo właśnie myśleliśmy ze znjomymi by pograć w gronie ludzi zaufanych :)

Leave a Reply